Jóga - účinný pomocník při stresu


V dnešním zrychleném světě je kladen hodně důraz na výkon, rychlost, sílu, rivalitu, což jsou převážně mužské hodnoty, vzdálené ženám, vzdálené jemnosti a křehkosti ženské duše. Přesto jsou jim ženy v běžném životě často vystaveny.
Ne vždy tento tlak lidský organismus zvládne bez následků a společníkem každodenního života se pomalu stává stres, spěchání, nestíhání. Mnohdy si to člověk ani neuvědomuje, myslí si, že má vše pod kontrolou, že vše zvládá… Ze života se ale začne pomalu vytrácet radost, člověk se ocitá více v budoucnosti než v přítomnosti, přestává si užívat radosti z prostých věcí. Postupem času se mohou objevit psychické problémy, problémy s hormonální nerovnováhou, pocity vyčerpání.
Účinným pomocníkem může být právě jóga. Jóga nabízí zastavení, cestu od okolního světa zpátky k sobě, práci s tělem i myslí. Je to cvičení, které má dlouhou tradici. Cvičení pro ženy i muže, i když na jógových lekcích většinou převažují ženy.
Existuje mnoho jógových stylů. Nevíte, jaký si vybrat? Jaký bude pro Vás ten pravý? Zkoušejte a vyberte takový, který Vám bude nejpříjemnější. Ať už si vyberete jakýkoli, všechny směřují ke stejnému cíli.


www.joga-pro-zeny.cz

Zpět...
Nastavení cookies | Zpracování osobních údajů | Zpracování cookies