Účinky tibetské masáže zvukem

Tibetské mísy jsou významnými pomocníky v životě uspěchaného člověka. Jejich malebný zvuk a jemné vibrace účinně pomáhají například při stresu, při migrénách, ulevují od bolesti zad, podporují fungování lymfatického systému, hojení jizev.
Při tibetské masáži zvukem zůstává člověk oblečený a tibetská mísa je mu přikládána na určité body těla a rozeznívána. Její zvuk dá zakusit opravdového klidu. Zároveň jemné vibrace tibetské mísy pronikají hluboko do těla a působí až na úrovni jednotlivých buněk. Uvolňují se tak různé bloky fyzického i psychického rázu, vytvoří se příznivé změny v mozkových vlnách, dochází k posílení imunitního systému.
Pokud jste byly někdy na józe a nevěděly jste, co po Vás lektor chce, když říká, uvolněte levou nohu nebo dokonce pokožku hlavy, tak při tibetské masáži k tomu dojde zcela spontánně. Možná budete překvapené, jak hluboký pocit uvolnění a relaxace zažijete. Právě tento účinek mě zaujal při mém prvním setkání s tibetskou mísou.
Lidské tělo tvoří z 80 % voda. A voda krásně přenáší vibrace. Vibrace tibetské mísy tak přenášejí od jedné buňky k druhé jakési vnitřní poselství. Fyzioterapeuti někdy k podobným účelům, k tzv. vnitřní masáži, využívají rovněž vlastností ultrazvukového vlnění. Lidské tělo je živoucí soustavou vibrací a vlnových délek. Zdravý orgán musí být dobře vyladěn a to znamená, že vibruje svou vlastní frekvencí, zatímco frekvence nemocného orgánu je narušena. Tibetské mísy mohou tuto harmonickou frekvenci obnovovat a probouzejí v těle smysl pro vlastní soulad. Mocné vibrace tibetských mís celé tělo pohlcují a probouzejí v něm patřičné podněty, aby se samo dokázalo naladit na vlastní, blahodárnou a ničím nerušenou frekvenci.
Pokud se chcete přesvědčit o účincích tibetské mísy na vlastní kůži, srdečně Vás zvu na tibetskou masáž zvukem. Nejdůležitějším momentem totiž vždycky byl, je a bude vlastní prožitek.

https://www.joga-pro-zeny.cz/
Zpět...
Nastavení cookies | Zpracování osobních údajů | Zpracování cookies